Maty antyzmęczeniowe COBA

maty przemysłowe COBA

Tag: maty modułowe

Produkty w ofercie ergoprotect z tagiem maty modułowe

Fatigue-Step

Mata modułowa z otworami o średnicy 22 mm do środowiska suchego, mokrego i zaolejonego. Bardzo dobre rozwiązanie dla mocno obciążonych stanowisk pracy. Moduły w kolorze czarnym z szybkim i łatwym systemem łączenia, umożliwiają pokrycie zarówno standardowych stanowisk pracy jak i nietypowych powierzchni z możliwością wyposażenia mat w listwy najazdowe w kolorze żółtym lub czarnym.

Szczegóły produktu

Fatigue-Step Grit Top

Mata modułowa z otworami o średnicy 22mm z posypką antypoślizgową o strukturze papieru ściernego z węglika krzemu (karborund) do środowiska mokrego i zaolejonego gdzie występuje bardzo duże ryzyko poślizgnięcia. Moduły w kolorze czarnym z szybkim i łatwym systemem łączenia, umożliwiają pokrycie zarówno standardowych stanowisk pracy jak i nietypowych powierzchni z możliwością wyposażenia mat w listwy najazdowe w kolorze żółtym i czarnym.

Szczegóły produktu

Solid Fatigue Step Nitryl

Modułowa mata spawalnicza pełna do środowiska suchego, mokrego i zaolejonego. Można ją także stosować na obszarach prac spawalniczych. Bardzo dobre rozwiązanie dla mocno obciążonych stanowisk pracy. Moduły w kolorze czarnym z łatwym systemem łączenia, umożliwiają pokrycie większych powierzchni. Dostępne listwy najazdowe.

Szczegóły produktu

masz zmęczonych pracowników, mamy maty przemysłowe i antyzmęczeniowe