Maty antyzmęczeniowe COBA

maty przemysłowe COBA

Artykuły

W tym miejscu znajdą Państwo artykuły dotyczące szeroko rozumianego BHP i ergonomii na stanowisku pracy oraz artykuły o produktach i ich możliwościach. W artykułach postaramy się odpowiedzieć na wiele pytań przede wszystkim jak działają maty antyzmęczeniowe i omówimy wiele zagadnień związanych z bezpiecznym i ergonomicznym stanowiskiem pracy.

Zaburzenia mięśniowo szkieletowe czyli MSD kończyn górnych, dolnych i pleców

MSD czyli zaburzenia mięśniowo-szkieletowe kończyn górnych,dolnych i pleców związane z postawą, długotrwałym staniem lub przyjmowaniem nietypowych i niewygodnych pozycji podczas pracy powodem długotrwałej absencji pracownika.

Czytaj artykuł

Zaburzenia mięśniowo szkieletowe czyli MSD związane z pracą

Zaburzenia mięśniowo-szkieletowe w skrócie MSD. Typowe problemy związane z MSD. Obszary ciała dotknięte MSD. Zasadność optymalizacji stanowiska pracy w celu zapobiegania zaburzeniom mięśniowo szkieletowycm. MSD w liczbach na przykładzie Europy i Wielkiej Brytanii.

Czytaj artykuł

Pozycja siedząca na stanowisku pracy

Pozycja siedząca na stanowisku pracy. Problemy związane z długotrwałym siedzeniem. Zalecenia i podpowiedzi. Optymalizacja stanowiska pracy - ergonomiczne krzesła przemysłowe Bimos. Maty ergonomiczne do pracy stojącej przy reorganizacji stanowiska na siedząco - stojące.

Czytaj artykuł

Pozycja stojąca na stanowisku pracy

Pozycja stojąca w miejscu pracy i problemy z tym związane. Zalecenia dla osób stojących w miejscu pracy, optymalizacja stanowiska pracy. Pozycja stojąca mimo, że ogólnie zalecana należy pamiętać, że nadal istnieją ryzyka związane z regularnym, długotrwałym przebywanie w pozycji stojacej.

Czytaj artykuł

Siedzieć czy stać na stanowisku pracy?

Praca stojąca czy siedząca na stanowisku pracy? Co można zrobić by stanowisko pracy było bardziej bezpieczne, ergonomiczne i przyjazne dla pracownika. Zarówno stanie przez dłuższy okres czasu jak i siedzenie ma swoje konsekwencje zdrowotne dlatego tak ważna jest optymalizacja stanowiska pracy.

Czytaj artykuł

masz zmęczonych pracowników, mamy maty przemysłowe i antyzmęczeniowe