Maty antyzmęczeniowe COBA

maty przemysłowe COBA

Zasoby logo

Zasoby

W sekcji zasoby na naszej stronie znajdą Państwo dokumenty i filmy dedykowane produktom oferowanych na stronie www.coba-maty.pl takich producentów jak:

COBA – producent mat antyzmęczeniowych, ESD, wykładzin przemysłowych, mat rekreacyjnych, zabezpieczeń antypoślizgowych oraz wycieraczek wejściowych
ABEBA – producent obuwia roboczego dedykowanego różnym zawodom i sektorom przemysłu, buty bezpieczne, prawdziwe buty ESD i buty zawodowe
BIMOS – producent krzeseł ergonomicznych na lata z 10 letnią gwarancją, krzesła do stref produkcyjnych, krzesła do stref ESD, prawdziwe krzesła ESD, krzesła do laboratoriów, krzesła do cleanroom-ów, krzesła do pracy stojące oraz podnóżki
WELDAS – producent rękawic spawalniczych, odzieży spawalniczej oraz parawanów i akcesoriówdla przemysłu i sektora spawalniczego.

Karty produktów, instrukcje, katalogi, broszury oraz artykuły dotyczące produktów oraz szeroko rozumianego BHP i ergonomii na stanowisku pracy.

 

Artykuły logo

Artykuły

W tym miejscu znajdą Państwo artykuły dotyczące szeroko rozumianego BHP i ergonomii na stanowisku pracy oraz artykuły o produktach i ich możliwościach. W artykułach postaramy się odpowiedzieć na wiele pytań przede wszystkim jak działają maty antyzmęczeniowe i omówimy wiele zagadnień związanych z bezpiecznym i ergonomicznym stanowiskiem pracy.

Zobacz więcej
Karta produktu logo

Zasoby COBA

Poniżej znajdują się ulotki, broszury, katalogi, karty produktów i instrukcje montażu dla produktów firmy COBA oferowanych na naszej stronie. COBA Europe to producent mat przemysłowych, mat antyzmęczeniowych, mat i wykładzin ESD, wykładzin przemysłowych, mat rekreacyjnych, zabezpieczeń antypoślizgowych, wycieraczek systemowych oraz wycieraczek wejściowych zewnętrznych i wewnętrznych. Zachęcamy do zapoznania się z zasobami COBA i do kontaktu.

Zobacz więcej
Katalogi logo

Zasoby Abeba

Poniżej znajdą Państwo ulotki, broszury i katalogi dla produktów ABEBA i PROTEKTOR oferowanych na naszej stronie. Niemiecki producent butów ABEBA należy od lat do Polskiej grupy Protektor i jest topowym producentem: obuwia bezpiecznego, obuwia ESD i obuwia zawodowego dedykowanego do różnych gałęzi przemysłu, obuwie dla wojska - policji i innych służb mundurowych. Zachęcamy do zapoznania się z zasobami ABEBA i do kontaktu.

Zobacz więcej
Katalogi logo

Zasoby BIMOS

Poniżej znajdują się katalogi, broszury i ulotki dla produktów BIMOS oferowanych na naszej stronie. Niemiecki producent krzeseł dedykowanych do różnych gałęzi przemysłu. Krzesła ergonomiczne z 10 letnią gwarancją do stref ESD, krzesła przemysłowe, krzesła do cleanroom-ów, krzesła do laboratoriów podnóżki i krzesła do pracy stojącej. BIMOS to krzesła na lata. Zachęcamy do zapoznania się z zasobami BIMOS i do kontaktu.

Zobacz więcej
Katalogi logo

Zasoby WELDAS

Poniżej znajdują się katalogi, broszury i ulotki dla produktów WELDAS oferowanych na naszej stronie. WELDAS to producent wysokiej jakości rękawic i odzieży spawalniczej, parawanów oraz akcesoriów i wyposażenia dla stref spawalniczych. Zachęcamy do zapoznania się z zasobami WELDAS i do kontaktu.

Zobacz więcej
Logo filmy

Filmy video

W tym miejscu znajdą Państwo filmy przedstawiające produkty oferowane na stronie, producenta mat COBA Europe, opis jak działamy na co dzień, filmy o produktach oraz filmy z sympatycznym Davem który w przystępny sposób tłumaczy jak działają maty do pracy stojącej i dlaczego warto je stosować.

Zobacz więcej

masz zmęczonych pracowników, mamy maty przemysłowe i antyzmęczeniowe