Maty antyzmęczeniowe COBA

maty przemysłowe COBA

O nas

Ergoprotect jest wieloletnim dostawcą przemysłowych mat ergonomicznych, wykładzin i mat antyzmęczeniowych i antypoślizgowych. Niniejsza strona powstała aby móc zaprezentować całą dostępną ofertę firmy COBA Europe przeznaczoną dla przemysłu i obiektów komercyjnych.

Logo ergoprotect
Logo coba

COBA Europe od ponad czterdziestu lat zajmuje się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych oraz zaopatrywaniem przedsiębiorstw z wielu sektorów przemysłu i biznesu. W odpowiedzi na zmieniające się zapotrzebowanie co roku gama produktów firmy COBA Europe jest poszerzana i dostosowywana do nowych wymagań i potrzeb. Asortyment jest starannie powiększany aby móc zadowolić najbardziej wymagających klientów. W ostatnim czasie oferta została poszerzona o noże bezpieczeństwa, arkusze gumowe i osłony na kable.

Wieloletnia współpraca ERGOPROTECT z firmą COBA Europe to:

  • obsługa klienta przez doświadczony zespół
  • działalność na terenie całej Polski i Europy
  • pojemny magazyn i system dystrybucji gwarantujący szybkie realizacje zamówień
  • indywidualne doradztwo i rozwiązania

Strona internetowa www.coba-maty.pl należy do firmy ERGOPROTECT. Oprócz produktów firmy COBA oferujemy również rozwiązania innych producentów na naszych innych stronach internetowych.

Ergoprotect od ponad 10 lat zajmuje się doborem i wyposażaniem stanowisk pracy w różnego rodzaju maty. Zaopatrujemy zakłady przemysłowe, obiekty komercyjne, magazyny.
Oferujemy maty ergonomiczne, maty przemysłowe, przeciwzmęczeniowe, spawalnicze, antystatyczne, elektroizolacyjne; oferujemy podesty przemysłowe, gretingi, maty olejoodporne, maty dekontaminacyjne. W naszym stałym asortymencie są również wykładziny z PCV, kauczuku, maty gumowe, podłogi do siłowni, maty basenowe, maty antypoślizgowe pod natryski i do szatni.
Ostatnio rozszerzyliśmy naszą ofertę sprzedażową o markowe obuwie bezpieczne i obuwie antystatyczne ABEBA, odzież dla spawaczy WELDAS, oraz wysokiej jakości ergonomiczne krzesła robocze BIMOS.

Posiadamy dużą wiedzę na temat mat przemysłowych i pokryć podłogowych. Potrafimy doradzić i pomóc w rozwiązaniu problemów związanych z bezpieczeństwem, ergonomią i higieną na stanowiskach pracy, w pomieszczeniach socjalnych i w obiektach sportowych.

Jesteśmy nastawieni na dobrą i długoterminową współpracę z klientami opartą na zaufaniu i partnerstwie.

Nasi wieloletni klienci wiedzą, że mogą nam zaufać i na nas polegać. Doświadczenie i bardzo dobra znajomość produktów dostępnych na rynku pozwala nam w sposób fachowy i rzetelny doradzać klientom i pomagać w doborze odpowiedniego wyposażenia stanowisk pracy i innych pomieszczeń. Staramy się spełnić potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Ostatnia aktualizacja:

masz zmęczonych pracowników, mamy maty przemysłowe i antyzmęczeniowe