Maty antyzmęczeniowe COBA

maty przemysłowe COBA

Tag: maty przeciwzmęczeniowe

Produkty w ofercie ergoprotect z tagiem maty przeciwzmęczeniowe

COBAmat

Wysokiej jakości bardzo trwała wykładzina z PVC o strukturze kratownicy, wysokość 12 mm, przeznaczona do bardzo intensywnego użytkowania. Dostępna w czterech wariantach do wyboru w kilku kolorach

Szczegóły produktu

Fatigue-Step

Mata modułowa z otworami o średnicy 22 mm do środowiska suchego, mokrego i zaolejonego. Bardzo dobre rozwiązanie dla mocno obciążonych stanowisk pracy. Moduły w kolorze czarnym z szybkim i łatwym systemem łączenia, umożliwiają pokrycie zarówno standardowych stanowisk pracy jak i nietypowych powierzchni z możliwością wyposażenia mat w listwy najazdowe w kolorze żółtym lub czarnym.

Szczegóły produktu

Fatigue-Step Grit Top

Mata modułowa z otworami o średnicy 22mm z posypką antypoślizgową o strukturze papieru ściernego z węglika krzemu (karborund) do środowiska mokrego i zaolejonego gdzie występuje bardzo duże ryzyko poślizgnięcia. Moduły w kolorze czarnym z szybkim i łatwym systemem łączenia, umożliwiają pokrycie zarówno standardowych stanowisk pracy jak i nietypowych powierzchni z możliwością wyposażenia mat w listwy najazdowe w kolorze żółtym i czarnym.

Szczegóły produktu

Marble Mat

Dwuwarstwowa mata przeciwzmęczeniowa o gładkiej fakturze z wzorem marmuru od góry zapewnia wysoką antypoślizgowość. Pianka i PCV od spodu dająca trwałą i dobrą ergonomię na stanowisku pracy. Mata przemysłowa wysokości 12.5mm dostępna jest w rolkach, metrach bieżących oraz jako maty stanowiskowe w kolorze czarnym. Bardzo dobre i wytrzymałe rozwiązanie dla mocno obciążonych stanowisk pracy również sklepy, bary, apteki czy recepcje hotelowe.

Szczegóły produktu

masz zmęczonych pracowników, mamy maty przemysłowe i antyzmęczeniowe