Maty antyzmęczeniowe COBA

maty przemysłowe COBA

Tag: maty antyzmęczeniowe

Produkty w ofercie ergoprotect z tagiem maty antyzmęczeniowe

Orthomat Office

Bardzo wygodna mata antyzmęczeniowa stworzona z myślą o zastosowaniu w biurach. Mata z poliuretanu dodatkowo pokryta grubą 'skórką', która zabezpiecza matę przed nadmiernym zużyciem i pozwala stosować obuwie na obcasach. Wysokość maty16mm i najazdy z 4 stron, nadaje się na stanowiskach przy biurkach regulowanych siedząco / stojących, drukarkach, pulpitach itp. Używa się jej również w pracy stojącej na recepcjach hotelowych, przy kasach sklepowych itp.

Szczegóły produktu

Orthomat Ultimate

Mata piankowa trzywarstwowa o bardzo dobrych właściwościach ergonomicznych. Znajduje zastosowanie w środowisku suchym, mokrym i zaolejonym. Powierzchnia o wzorze piramidek ma bardzo dobre właściwości antypoślizgowe. Bardzo dobre rozwiązanie dla mocno obciążonych stanowisk pracy. Mata jest odporna na działanie olejów maszynowych i środków chemicznych.

Szczegóły produktu

Solid Fatigue Step Nitryl

Modułowa mata spawalnicza pełna do środowiska suchego, mokrego i zaolejonego. Można ją także stosować na obszarach prac spawalniczych. Bardzo dobre rozwiązanie dla mocno obciążonych stanowisk pracy. Moduły w kolorze czarnym z łatwym systemem łączenia, umożliwiają pokrycie większych powierzchni. Dostępne listwy najazdowe.

Szczegóły produktu

masz zmęczonych pracowników, mamy maty przemysłowe i antyzmęczeniowe