Maty antyzmęczeniowe COBA

maty przemysłowe COBA

Tag: mata antyzmęczeniowa

Produkty w ofercie ergoprotect z tagiem mata antyzmęczeniowa

Deckplate Connect

Wytrzymała i popularna mata ergonomiczna dwuwarstwowa 15 mm dostępna w modułach z łączeniem typu PUZZLE - umożliwia pokrycie większych, nietypowych powierzchni. Dolna warstwa to pianka PCV zapewniające dobre właściwości antyzmęczeniowe, górna to laminat o wzorze blachy ryflowanej. Bardzo dobre i wytrzymałe rozwiązanie dla mocno obciążonych stanowisk pracy.

Szczegóły produktu

Rib Mat

Mata przemysłowa antyzmęczeniowa dwuwarstwowa o powierzchni rowkowanej która zapewnia wysoką antypoślizgowość i wysokiej jakości pianki PCV od spodu dającej dobrą ergonomię na stanowisku pracy. Dobre rozwiązanie dla mocno obciążonych stanowisk pracy. Wysokość maty to 12.5mm. Maty dostępne są w kolorze czarnym w rolkach, metrach bieżących oraz jako maty stanowiskowe.

Szczegóły produktu

Senso Dial

Wytrzymała mata antyzmęczeniowa dwuwarstwowa 10 mm na stanowiska pracy stojącej. Górna warstwa z gumy o fakturze jodełki- blachy ryflowanej zespolona z pianką EPDM, która zapewnia dobre właściwości ergonomiczne. Maty dostępne są w kolorze czarnym w rolkach, metrach bieżących oraz jako maty stanowiskowe. Dobre rozwiązanie dla mocno obciążonych stanowisk pracy.

Szczegóły produktu

masz zmęczonych pracowników, mamy maty przemysłowe i antyzmęczeniowe